Увага!!!

4 — 6 листопада у місті Києві відбувся

Відкритий турнір «Київські вогні«  зі стрільби з луку

Змагання проходили у спортзалі ЗОШ № 175 за адресою: м. Київ, вул. Щербакова,58-А.
У змаганнях брали участь команди  спортивних шкіл м.Києва та команди з міста Одеси, Чернівців, Комсомольська, Чернігова.
Виконувалась вправа М-Зх2, кваліфікаційного, фінального раунду, змішані команди у трьох вікових категоріях.

У дорослих серед жінок
у кваліфікаційному раунді:
1 місце — Ягодкіна Ольга (ЦСК ЗСУ, м.Київ)
2 місце — Теглевець Наталія (ДЮСШ № 24, м.Київ)
3 місце — Маілян Вікторія (КДЮСШ «Центр» м.Київ)

 у фінальному раунді :
1 місце — Теглевець Наталія (ДЮСШ № 24, м.Київ)
2 місце -Ягодкіна Ольга (ЦСК ЗСУ, м.Київ)
3 місце — Маілян Вікторія (КДЮСШ «Центр», м.Київ)

У чоловіків
у кваліфікаційному раунді:
1 місце — Зелінський Євген (СДЮСШ, м.Чернівці)
2 місце — Коливушко Олександр (ДЮСШ № 24, м.Київ)
3 місце — Сотніченко Олександр (ДЮСШ № 24, м.Київ)

 у фінальному раунді :
1 місце — Зелінський Євген (СДЮСШ, м.Чернівці)
2 місце — Коливушко Олександр (ДЮСШ № 24, м.Київ)
3 місце — Манджуло Олександр (ДЮСШ № 24, м.Київ)

Змішані команди

1 місце — ДЮСШ № 24 м.Київ ( Теглевець Наталія, Коливушко Олександр)
2 місце — Збірна — 1 (Зелінський Євген, ОДЮСШ, м. Чернівці. Маілян Вікторія, КДЮСШ «Центр», м Київ)
3 місце —  Збірна — 2 (Терлецька Наталія КДЮСШ «Олімп», Сопов Сергій КМО ФСТ » Динамо» м.Київ)

У кадеток
у кваліфікаційному раунді:
1 місце — Луценко Вероніка (ЦСК ЗСУ, м.Київ)
2 місце — Стиховніна Тетяна  (ФК «Гірняк-Спорт», м.Комсомольськ)
3 місце — Мохонько Анна  (ФК «Гірняк-Спорт», м.Комсомольськ)

 у фінальному раунді :
1 місце — Луценко Вероніка (ЦСК ЗСУ, м.Київ)
2 місце — Мохонько Анна  (ФК «Гірняк-Спорт», м.Комсомольськ)
3 місце — Титоренко Варвара (КДЮСШ «Олімп», м.Київ)

У кадетів
у кваліфікаційному раунді:
1 місце — Данелюк Андрій (СДЮШОР, м.Чернівці)
2 місце — Сотніченко Антон (ДЮСШ № 24, м.Київ)
3 місце — Михнюк Олексій (ЦСК ЗСУ, м.Київ)

 у фінальному раунді :
1 місце — Семирунний Михайло (КДЮСШ «Олімп», м.Київ)
2 місце — Сотніченко Антон (ДЮСШ № 24, м.Київ)
3 місце — Данелюк Андрій (СДЮШОР, м.Чернівці)

Змішані команди

1 місце — КДЮСШ «Олімп», м.Київ ( Семирунний Михайло, Тіторенко Варвара)
2 місце -ЦСК ЗСУ, м.Київ (Михнюк Олексій, Луценко Вероніка)
3 місце —  Збірна — 2 (Щербіна Олександр, «Локомотив», м. Одеса, Мохонько Анна  ФК «Гірняк-Спорт», м.Комсомольськ)

У  молодших кадеток
у кваліфікаційному раунді:
1 місце — Ткаченко Дар`я («Локомотив», м.Одеса)
2 місце — Михайленко Юлія  (КДЮСШ «Олімп», м.Київ)
3 місце — Дягілєва Христина (КДЮСШ «Олімп», м.Київ)

 у фінальному раунді :
1 місце — Ткаченко Дар`я («Локомотив», м.Одеса)
2 місце — Михайленко Юлія  (КДЮСШ «Олімп», м.Київ)
3 місце — Кузик Ганна («Локомотив», м.Одеса)

У молодших  кадетів
у кваліфікаційному раунді:
1 місце — Ляшенко Олексій (КДЮСШ «Олімп», м.Київ)
2 місце — Бойко Роман (ФК «Гірняк-Спорт», м.Комсомольськ)
3 місце — Скриндіца Костянтин (ОДЮСШ, м. Чернівці)

 у фінальному раунді :
1 місце — Скриндіца Костянтин (ОДЮСШ, м. Чернівці)
2 місце — Мусіка Іван (ДЮСШ № 24, м.Київ)
3 місце — Бойко Роман (ФК «Гірняк-Спорт», м.Комсомольськ)

Змішані команди

1 місце — КДЮСШ «Олімп», м.Київ (Ляшенко Олесій, Михайленко Юлія)
2 місце — Збірна — 1, (Карпенко Крістіна, ЦСК ЗСУ, м.Київ, Скриндіца Костянтин ОДЮСШ, м. Чернівці)
3 місце —  ДЮСШ № 24  ( Мусіяка Іван, Пархоменко Анна)

Щиро вітаємо переможців змагань!

 

 

Запись опубликована в рубрике Competitions с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий